Vi sidder klar til at hjælpe

KONTAKT OS

Kom i kontakt med
Holm El & VVS

Send en besked via formularen, ring på tlf. 98293966
eller send os en email på michael@holmelvvs.dk
og hør hvad vi kan gøre for dig.

Send email

Mød vores personale

Mikael

Michael Holm 
VVS Installatør, kloakmester & Medejer

20137762
michael@holmelvvs.dk

Tommy

Tommy Heby
El Installatør & Medejer

20485234
tommy@holmelvvs.dk

Peter

Peter Bøjer
Serviceleder – Kloak

71994808
peb@holmelvvs.dk

daniel bæk

Daniel Bæk
VVS installatør / projektleder

22279944
daniel@holmelvvs.dk

Thomas_Nohr

Thomas Nøhr
Serviceleder – EL

93636678
thomas@holmelvvs.dk

Chris_Stoklund

Chris Stoklund
Entrepriseleder – VVS

40842219
chris@holmelvvs.dk

anders

Anders Røge
Serviceleder – VVS

20185636
anders@holmelvvs.dk

john

John Prior
VVS installatør/VVS-Tekniker

40283966
john@holmelvvs.dk

RR1C8530b

Thomas Kold
VVS installatør / projektleder

20185628
thomaskold@holmelvvs.dk.

RR1C8546c

Carsten Olesen
Entrepriseleder – Industri
21264463
carsten@holmelvvs.dk.

Lene

Lene Holm
Kontorassistent
20764516
lene@holmelvvs.dk

Hanne

Hanne Andersen
Kontorassistent
98293966
hanne@holmelvvs.dk