Har du en forespørgsel?

Send en besked via formularen, ring på tlf. 98293966 eller send os en email på michael@holmelvvs.dk og hør hvad vi kan gøre for dig.

Michael Holm 
VVS Installatør, kloakmester & Medejer
99472020
20137762
michael@holmelvvs.dk

Tommy Heby
El Installatør & Medejer
99472027
20485234
tommy@holmelvvs.dk

Michael N. Nielsen
Kloakmester
99472021
40521298
mnn@holmelvvs.dk

Ole Jensen
Leder – VVS
99472022
20139144
ole@holmelvvs.dk

Thomas Nøhr
Serviceleder – EL
98293966
93636678
thomas@holmelvvs.dk

Chris Stoklund
Entrepriseleder – VVS
99472029
40842219
chris@holmelvvs.dk

Anders Røge
Serrviceleder – VVS
99472023
20185636
anders@holmelvvs.dk

John Prior
VVS installatør, ansvarlig for forsikringsskader
99472024
40283966
john@holmelvvs.dk

Lene Holm
Kontorassistent
99472025
20764516
lene@holmelvvs.dk

Hanne Andersen
Kontorassistent
98293966
hanne@holmelvvs.dk

Holm EL & VVS A/S