Har du en forespørgsel?

Send en besked via formularen, ring på tlf. 98293966 eller send os en email på michael@holmelvvs.dk og hør hvad vi kan gøre for dig.

45a3f908649bab57f3914ebb9718c7b0

Michael Holm 
VVS Installatør, kloakmester & Medejer
99472020
20137762
michael@holmelvvs.dk

660a1c90f6e9847c01b295eec633cfbb

Tommy Heby
El Installatør & Medejer
99472027
20485234
tommy@holmelvvs.dk

RR1C6073

Peter Bøjer
Serviceleder – Kloak
99472021
71994808
peb@holmelvvs.dk

Her indsættes snart nyt billede af ny medarbejder

f9bff666b9e4cff202e10338456bf133

Thomas Nøhr
Serviceleder – EL
98293966
93636678
thomas@holmelvvs.dk

c9adec1fdeeee45740b9512ea2ad7737

Chris Stoklund
Entrepriseleder – VVS
99472029
40842219
chris@holmelvvs.dk

029898896649a6a5a6c46befa3108d09

Anders Røge
Serviceleder – VVS
99472023
20185636
anders@holmelvvs.dk

df1486a8c00593b73836d61c62804842

John Prior
VVS installatør/VVS-Tekniker
99472024
40283966
john@holmelvvs.dk

0f12219feee580b8234d3f665ffdf512 (1)

Lene Holm
Kontorassistent
99472025
20764516
lene@holmelvvs.dk

dc93a9a70ccb89c4a7deb7226dcdec1a

Hanne Andersen
Kontorassistent
98293966
hanne@holmelvvs.dk